pl  | en  

 

Pobierz kartę katalogową (*.pdf)

 

TS-006-PRO_09083 typ F

Tester TS-006-PRO_09083/F to urządzenie do testowania szczelności filtrów paliwa i oleju z wykorzystaniem podciśnieniowego testera szczelności ATEQ. Tester zbudowany jest z czterech gniazd pracujących parami. Funkcje operatorskie ograniczają się do włożenia/wyciągnięcia filtrów, naciśnięcia przycisku START. Dodatkowo zapewniona jest maksymalna ochrona operatora za pomocą zamontowanych optycznych barier bezpieczeństwa. Na życzenie klienta urządzenie można przystosować do testowania różnej wielkości i typów filtrów.

 

Pobierz kartę katalogową (*.pdf)

 

TS-60/PRO_09084

Tester TS-60/PRO_09084 przeznaczony jest do testowania szczelności przetłoczonych lub zszywanych elementów rurowych za pomocą sprężonego powietrza. Operacje operatorskie zostały ograniczone do włożenia elementu testującego na gniazdo i zamknięcie kurtyny. Maszyna nie wprowadza żadnych uszkodzeń mechanicznych na filtrach. Możliwe jest dostosowanie maszyny do różnej średnicy filtrów.

 

Pobierz kartę katalogową (*.pdf)

 

DT-60PRO_010042

Urządzenie przeznaczone jest do wykrywania wad powstałych w procesie produkcji tulei cylindrycznej w wyniku wielorakich operacji technologicznych np.: honowaniu, szlifowaniu, za pomocą sondy wytwarzającej prądy wirowe. Możliwe jest badanie cylindrów o zmiennych średnicach wewnętrznych.