pl  | en  

Firma INTROL PRO-ZAP Sp. z o.o. w realizowanych zadaniach wdraża najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, starając się jednocześnie mieć na uwadze dobro klienta. Firma działając globalnie w wielu gałęziach przemysłu dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas systemy posiadały najwyższą jakość. INTROL PRO-ZAP Sp. z o.o. posiada wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015-10.

W 2016 roku na podstawie audytu bezpieczeństwa i higieny pracy przeprowadzonego przez Euronis Certification stwierdzono, że zostały spełnione wymagania w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg normy PN-ISO-45001:2018-06.  Od 2019 roku audyt przeprowadzany jest przez jednostkę certyfikującą ISOCERT.

INTROL PRO-ZAP przynależy także do elitarnego klubu Gazel Biznesu 2015.
Gazele Biznesu to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Organizatorem rankingu jest przez wydawnictwo BONNIER BUSINESS POLSKA - wydawca dziennika "Puls Biznesu". Wyróżnione przedsiębiorstwa to te, które charakteryzują się dynamicznym rozwojem, nieskazitelną reputacją, uczciwością wobec kontrahentów, pracowników oraz Skarbu Państwa.

INTROL PRO-ZAP został wyróżniony "Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej 2014". To prestiżowe wyróżnienie nadawane jest firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności przez firmę Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerami. Wyróżnienie to świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych oraz chęci współpracy z międzynarodową wywiadownią gospodarczą D&B.

2015 rok zaowocował również wyróżnieniem w rankingu najbardziej dynamicznych polskich firm "Diamenty Forbesa 2016" zajmując 34 miejsce wśród firm, których przychód za rok ubiegły wyniósł od 5-50 mln.

Zostaliśmy również zaliczeni do grona Gepardów Biznesu 2014 za wysokie wyniki finansowe uzyskane w 2014 roku oraz dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

Od 3 lat PRO-ZAP mamy wdrożony system KAIZEN. Zgodnie z założeniami tego modelu zarządzania dążymy do ciągłego doskonalenia i usprawnienia procesów wewnętrznych i organizacji pracy.